•   Sobota, 20 sierpnia 2022
Poradnik zakupowy

Zaproś święta do salonu

Wystarczy, że poczujemy zapach świerku, a wielu osobom natychmiast kojarzy się on ze wspomnieniem rodzinnego domu i Świąt. Warto zatem zapoznać się z kolekcją, dzięki której możliwy stanie się powrót do tych wyjątkowych chwil.

Sprawdź promocje biedronki aby nie przegapić najlepszych ofert!

Klimat inny niż wszędzie

Gazetka promocyjna biedronka jest już dostępna na stronie!

Bez względu na to, jakiej wielkości jest nasz salon, nie możemy nie zgodzić się z tym, że zasługuje on na wyjątkowe dodatki. Jeśli więc wnętrze charakteryzuje się stonowanymi barwami, możemy mieć pewność, że elementy i kolory związane z naturą sprawdzą się w nim szczególnie dobrze. Możliwości jest wiele, możemy więc przebierać w delikatnych szarościach, subtelnych błękitach, a także w miękkich tkaninach mając pewność, że wszystkie one będą zachęcać do pozostania w salonie dłużej niż się to początkowo planowało.

ding

Święta w smaku i zapachu

Z czym kojarzą się nam święta? Zdecydowana większość osób, którym postawi się takie pytanie, nie będzie miała problemu z odpowiedzią na nie, święta niezmiennie kojarzą się bowiem z choinką. Nie można więc zapominać o elementach, w których widoczna jest inspiracja lasem. Roślinne zdobienia wydają się w tym kontekście szczególnie cenne, dodają bowiem uroku nie tylko prostym formom, ale także klasycznym kształtom typowym choćby dla kubków i talerzy. Bardzo dobrym pomysłem może być też postawienie na ciepły, świąteczny blask świec.

 

Zobacz również