•   Środa, 19 czerwca 2024
Poradnik zakupowy

Zaproś święta do salonu

Wystarczy, że poczujemy zapach świerku, a wielu osobom natychmiast kojarzy się on ze wspomnieniem rodzinnego domu i Świąt. Warto zatem zapoznać się z kolekcją, dzięki której możliwy stanie się powrót do tych wyjątkowych chwil.

Klimat inny niż wszędzie

Bez względu na to, jakiej wielkości jest nasz salon, nie możemy nie zgodzić się z tym, że zasługuje on na wyjątkowe dodatki. Jeśli więc wnętrze charakteryzuje się stonowanymi barwami, możemy mieć pewność, że elementy i kolory związane z naturą sprawdzą się w nim szczególnie dobrze. Możliwości jest wiele, możemy więc przebierać w delikatnych szarościach, subtelnych błękitach, a także w miękkich tkaninach mając pewność, że wszystkie one będą zachęcać do pozostania w salonie dłużej niż się to początkowo planowało.

ding

Święta w smaku i zapachu

Z czym kojarzą się nam święta? Zdecydowana większość osób, którym postawi się takie pytanie, nie będzie miała problemu z odpowiedzią na nie, święta niezmiennie kojarzą się bowiem z choinką. Nie można więc zapominać o elementach, w których widoczna jest inspiracja lasem. Roślinne zdobienia wydają się w tym kontekście szczególnie cenne, dodają bowiem uroku nie tylko prostym formom, ale także klasycznym kształtom typowym choćby dla kubków i talerzy. Bardzo dobrym pomysłem może być też postawienie na ciepły, świąteczny blask świec.

 

Zobacz również